Stan realizacji projektu "Osiedle Klimontowska"


Czerwiec 2019

Mamy przyjemność poinformować Państwa o zakończeniu prac w inwestycji „Osiedle Klimontowska”. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnich dostępnych mieszkań.

03.04.19r.

Informujemy o zakończeniu IV etapu przedsięwzięcia deweloperskiego Osiedle Klimontowska BIS tj. montaż stolarki aluminiowej, bram garażowych, wykonanie tynków w lokalach mieszkalnych, wykonanie instalacji sanitarnych podposadzkowych oraz szlicht w lokalach mieszkalnych, wykonanie elektryki w częściach wspólnych – okablowanie, elewacja i obróbki blacharskie.

Obecnie

Trwa układanie szlicht na budynkach B i C, zakończono roboty tynkarskie, wykonano instalacje sanitarne podposadzkowe na wszystkich budynkach, zamontowano stolarkę aluminiową na budynkach B i C.

Obecnie prowadzone są nastepujące prace:
- wykonywanie elewacji budynków,
- montaż obróbki blacharskiej oraz izolacji przeciwwodnej na stropie nad garażem,
- montaż stolarki aluminiowej na budynku A,
- montaż balustrad na balkonach i wjazdach do garaży,
- montaż przyłączy zewnętrznych.

03.12.18r.

Osiągnięto etap III przedsięwzięcia deweloperskiego – wykonano izolacje dachów bez obróbek, zamontowano piony instalacji wod-kan oraz c.o., poziomy w garażach, wykonano wentylacje i docieplenia stropów w garażach, wykonano instalację elektryczną bez osprzętu, zamontowano stolarkę okienną PCV bez osprzętu.

01.10.18r.

Zakończenie robót murowych w budynkach A,B,C, zakończenie prac konstrukcyjno-żelbetowych z wyjątkiem ramp zjazdowych – osiągnięto II etap przedsięwzięcia deweloperskiego.

31.07.18r.

Zakończenie betonowania attyk żelbetowych nad kotłowniami, stropami garaży i stropami nad trzecimi piętrami.

02.07.18r.

Wykonanie stropów nad drugimi i trzecimi piętrami w budynkach A,B,C, wykonanie słupów na trzecich piętrach budynków A,B,C, wykonanie płyt żelbetowych nadszybia w budynkach A,B,C, rozpoczęcie robót murarskich.

30.05.18r.

Wykonanie stropów nad pierwszymi piętrami w budynkach A,B,C, wykonanie słupów na drugich piętrach w budynkach A,B,C.

27.04.18r.

Wykonanie stropu nad garażem oraz słupów na parterze w budynku A oraz stropu nad parterem w budynku C.

23.04.18r.


Osiągnięto etap I przedsięwzięcia deweloperskiego.

16.04.18r.

Zbrojenie i zabetonowanie elementów pionowych w garażach, wykonanie zbrojenia stropów nad garażami w budynkach C i B.

28.03.18r.

Zabetonowano płytę fundamentową.

07.02.18r.

Kontynuacja wykopu pod płytę fundamentową, zbrojenie płyt fundamentowych w przegłębieniach pod szyb windowy, separator oraz studzienkę.

19.01.18r.

Wytyczenie obiektu w terenie, rozpoczęcie wykopu pod płytę fundamentową.

Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu wykonania lub ułatwiania transmisji komunikatu za pośrednictwem sieci Internet (sieci łączności elektronicznej) zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka prywatności OK, rozumiem