O inwestycji

„Osiedle Klimontowska BIS”, ulica Palmowa, Warszawa – Wawer. Realizacja 2018-2019

Projekt mieszkaniowy „Osiedle Klimontowska BIS” – powstaje jako kontynuacja zrealizowanych wcześniej przez BJM DEVELOPMENT budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Klimontowskiej 28/30/32 w Warszawie - Wawrze.

Nowa inwestycja składa się z trzech budynków wielorodzinnych z garażem podziemnym. W każdym z budynków znajduje się po 31 lokali mieszkalnych o powierzchni od 32 m^2 dla mieszkań jednopokojowych, przez 40 do 50 m^2 dla lokali dwupokojowych, po 68-metrowe mieszkania trzypokojowe. Na ostatniej kondygnacji przewidziano po jednym mieszkaniu czteropokojowym. Wszystkie lokale posiadają balkony. Mimo relatywnie niewielkiej wysokości, wszystkie budynki wyposażone są w windy. Dla mieszkań na pierwszej kondygnacji (parterze) przewidziano zielone tarasy – bezpieczne miejsce zabaw i wypoczynku bez konieczności wychodzenia z domu.

Klimontowska BIS Budynki charakteryzować będzie prosta bryła w kolorystyce bieli i szarości jako kontynuacja wcześniejszych realizacji. Istniejąca zabudowa z realizowanym osiedlem oraz infrastrukturą towarzyszącą stanowić będzie jeden zespół mieszkaniowy. Osiedle będzie posiadało wspólną drogę wewnętrzną – dojazdową do budynków, w tym do garażu podziemnego, jak również plac zabaw dla dzieci.

Osiedle będzie ogrodzone i wyposażone w monitoring. Zaplanowano je z uwzględnieniem elementów sprzyjających tworzeniu się społeczności lokalnych, gdyż tylko wtedy życie na nim staje się przyjemniejsze, ciekawsze i bezpieczne. Pełna infrastruktura miejska i dobra komunikacja z centrum Warszawy pozwala zamieszkać tu każdemu, kto szuka miejsca z dobrym dojazdem do centrum, ale ceni sobie również ciszę i spokój.

Wypoczynek po pracy zapewnią okoliczne trasy rowerowe i spacerowe, w których zasięgu znajdują się parki leśne i piaszczyste plaże Wisły. Na zakupy można wybrać się do Lidla czy Biedronki. W okolicy są przedszkola, szkoły oraz boiska sportowe. Dojazd do centrum handlowego Promenada, Ferio - Wawer zajmuje jedynie 4 minuty. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy oraz SKM.

Plan zagospodarowania terenu

Plan zagospodarowania

Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu wykonania lub ułatwiania transmisji komunikatu za pośrednictwem sieci Internet (sieci łączności elektronicznej) zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka prywatności OK, rozumiem